Dni Braterstwa w Chorzowie

Pokój i Dobro! 
W dniach 16-18.11. w Chorzowie odbyły się Dni Braterstwa Młodzieży Franciszkańskiej z prowincji Katowickiej. Wszystko rozpoczęło się w piątek pogodnym wieczorkiem, gdzie wszyscy się zapoznali i wysłuchali już pierwszej konferencji. Po kolacji wspólnota z Zabrza prowadziła Adorację. Późnym wieczorem odbyło się też małe spotkanie przedstawicieli wspólnot z naszej prowincji, gdzie omówiliśmy bieżące sprawy.
Sobota była dniem bardzo obfitym w konferencje, pracę w grupach, wszelkiego rodzaju modlitwę oraz czasu dla Brata i Siostry, gdzie mogliśmy się jeszcze bardziej poznać i wymienić się doświadczeniami oraz pomysłami. Wieczorem gościliśmy w Panewnikach na przedstawieniu Teatru Kefas pt. ,,Najświętszy”, który wielu wzruszył do łez. 
Niedziela była dniem podsumowującym to spotkanie. Dzieliliśmy się owocami pracy w grupach oraz spostrzeżeniami dotyczącymi tych Dni Braterstwa. 
Ten wyjazd z pewnością wpłynął na pogłębienie naszej relacji z Bogiem, ale także z drugim człowiekiem i z innymi wspólnotami 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *