Franckarnawał 2019 – Ogólnopolskie spotkanie Młodzieży Franciszkańskiej

Zapraszamy na Ogólnopolskie spotkanie rekolekcyjno-braterskie Młodzieży Franciszkańskiej o nazwie Franckarnawał 🙂 Odbędzie się w Kobylinie (k. Leszna, Krotoszyna; woj. Wielkopolskie) przy klasztorze oo. Franciszkanów w dniach 25-27.01.2019 r. 

W Kobylinie znajduje się dworzec PKP (1 km od klasztoru, więc bez problemu można dojść pieszo), a przed klasztorem jest też parking. Jeśli ktoś wybiera się pociągiem, to najlepiej dojechać do stacji Leszno lub Ostrów Wielkopolski, a stamtąd jeżdżą do Kobylina Koleje Wielkopolskie..

Już dziś zaproś swoją wspólnotę, by razem uczestniczyć w tym pięknym spotkaniu! Serdecznie zapraszamy! 🙂

Koszt uczestnictwa: 50 zł (płatność na miejscu) Pamiętajcie, pieniądze to nie problem 😉 Jeśli macie problem, napiszcie do nas, a środki na pewno się znajdą 😊 Zapewniamy dyskrecję.

Link do zapisów pojawi się za niedługo w wydarzeniu na Facebooku i na naszej stronie internetowej 😁

Kto może wziąć udział?: Osoby ze wspólnot Młodzieży Franciszkańskiej z całej Polski (i nie tylko), wszyscy sympatycy wspólnot i fascynaci nurtu Franciszkowego oraz osoby, które po prostu chcą tu być 😍 

Osoby nieletnie muszą mieć zgody rodziców, a każdy powinien wypełnić zgodę na wykorzystywanie wizerunku. 

Wzory zgód będą dostępne już niebawem.

Więcej szczegółów na plakacie 😍

W razie pytań, sugestii itp. prosimy o kontakt przez fanpage Rady Narodowej Młodzieży Franciszkańskiej lub przez maila radanarodowamf@gmail.com 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *